Menu

Trakų gatvės galerija

Simonas Skrabulis

simonas skrabulis

Tapyba

Gimė 1976 m. rugpjūčio 25 d. Vilniuje.1998 m. baigė Islandijos dailės akademija.

Simono kūrybos būdas – tai potraukis keistis ir ieškoti naujovių. Galų gale visa tai susipina nuolatiniame potraukyje tapyti. Simonas gana ilgai menus studijavo Islandijoje. Jo kūryba beveik visiškai laisva nuo lietuviško tradicinės tapybos „Simono Skrabulio bendras paveikslų įspūdis – aukšta koloristinė kultūra, optimistinis autoriaus požiūris į meną ir, ko gero, į gyvenimą. Darbuose pirmiausia dėmesį patraukia kitoks nei mums įprasta tapybos mokyklos dvelksmas.

Simonas ketverius metus studijavo Islandijoje, kur ir baigė aukštuosius dailės mokslus, be to, tobulinosi Švedijoje, Malmės dailės akademijoje.

Tai, ką jis tapo, – gryna abstrakcija. Bet joje jaučiama vaizdo struktūra, iš ko atsiranda akcentai, kaip plastiškai tapytojas modeliuoja spalvines dėmes ir savo pojūčius. Mišri tapybos technika, daug kur paveikslų faktūra paįvairinta pritapytais plonyčio popieriaus paklijavimais, – tai žavūs atsitiktinumo, improvizacijos momentai, dailininko darbams suteikiantys polėkio ir intriguojančio intymumo…

Lietuvos dailininkų sąjungos narys.